Muhammet Kılıç Kimdir ?

Muhammet Kılıç Kimdir ?


Dr. Muhammet KILIÇ 
Bilgisayar Yüksek Mühendisi
Adli Bilişim Uzmanı / Web developer

Bilişim Teknolojileri Konusunda Uzun Yıllar Hizmet Veren Dr. Muhammet Kılıç Kimdir. Bilişim Merakı Ve yeteneği Ne zamana Dayanmaktadır. Genel Becerileri ve Meziyetleri Nelerdir. Tezleri İle Neye işaret etmektedir. 

Hayatı ve eğitimi

2000 Yıllarının Başlarında Bilişim Eğitimleri Almaya Başlamış Bu Alanda Eğitim Aldığı Kurumlar ve Sertifika Programlarında Dönem Birinciliği ile Bilişim hayatında bir Nişane Elde etmiştir. Daha Sonra 2 yıl Devlet Kurumunda Özel Eğitim Almış Genel Maksatı Güvenlik Olan Bu 2 yıllık Programı da Derece ile Tamamlamıştır.
   
Bu alanı Yeterli Görmeyip Eğitim programlarını Genişletmiş Sırasıyla;

- Atatürk Üni. - Güvenlik Bilimleri  Lisansı 2013    
- Gazi Üni.  Yüksek Lisans Adli Bilişim 2015
- Gazi Üni. Yönetim Bilişim Sistemleri Doktorası

Meslek Hayatı
       Eğitimlerinden Sonra  Yaklaşık 10 yıl Kamu da Görevlendirilmeler almış Ardından Bilişim Sektöründe Eğitimler, Yazılımsal ve Donanımsal Çalışmalar Sunmuş,  Siber Suçlu İle Mücadelede Kamu Görevlilerine Destek Programlarına Katılmış ve Bu konularda Tezleri ile Kamu görevlilerine Destek Olmuş ve Desteğini Artırarak Devam Ettirmiştir.

2019 Yılında Windows 10 İşletim Sistemlerinde Bulduğu işlemci Güvenlik Açıkları İle Mikrosoft Firmasından Fahri Geliştirici ve Microsoft Expert Ünvanı Almıştır.

2021 Yılına Kadar Uyuşmazlık Mahkemelerinde Bilirkişi Sıfatıyla Görevlendirmeler Yapmıştır.

Yorumlar (1)

  • image
    Sinan aydin

    2023-12-19 23:11:21

    Başarılarının devamını dilerim Hocam

Yorum Yazın